View Single Post
Staro 06.09.2009., 10:45   #217
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor tole_ Pregled postova
dobio sam i ja taj newsletter i takodjer stisnuo hd cam, iako ne bi imao nish protiv ps2 ili car nav. samo da ne bude neki skupi kramp

valjda bude nova ponuda za produljenje ugvora kroz 2-3mj. jer ovaa trenutna je bleh
ola tole

nazalost, to sto klikate je (barem po mom iskustvu) - bezveze. meni ovaj mjesec istice 24 mjeseca ugovora, i jedino sto su mi ponudili je ruter za kunu, jamaha pojacalo za 600 kuna, neka osiguranja kuce i pojma nemam sta, i nesto cetvrto. nikakav eksterni hard, nista "zanimljivo", sve blah.

a i ja sam kliknuo na monitor kad je isla slicna anketa prije par mjeseci, u nadi da ce mi ponuditi monitor. jea, mozes si misliti............

uglavnom, friska figa od lijepih produzenja ugovora, kao i zamjene bodova (jebo ih onaj ruksak.....). rekao mi frend koji radi u tkomu .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote