View Single Post
Staro 01.09.2009., 20:49   #209
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Trebam jednu uslugo od nekog od forumasa, ako mi netko moze pomoc..

Naime koristio sam Iskonov internet na Kneziji, ali sam se sad preselio u Savski gaj i pokusao sam napraviti preseljenje linije i interneta na tu novu adresu, ali Tcom Iskonu nije dao paricu sa centrale Trnje, vjerovatno iz razloga sto imaju jos malo parica i cuvaju ih za svoje nove korisnike.
Zvao sam sve moguce providere, i jbga, svi ovise o tom Tcomu, osim Bneta, ali oni tamo nemaju infrastrukturu. Znaci trebam nekako dobiti paricu od Tcoma, a da ne idem preko njih, jer oni me traze za liniju i net, naravno bez ugovorne obveze 1600 kn, dok je kod svih ostalih cca 500 kn za uslugu bez ugovorne obveze.

Iskon su mi odbili zahtjev za paricom, sad sam probao sa Amisom, iako mi je tamo lik rekao da to u pravilu uopce nema veze s logikom, odnosno da oni odbijaju ili prihvacaju zahtjeve random, odnosno da nema nikakvih pravila..

I sad kad bi netko imao neku spagu u Tcomu i kad bi oni meni jednostavno odobrili odnosno prepustili tu paricu nekome od mojih operatera (Amis ili iskon), naravno, vec bi se nekako oduzio tom nekom tko ima spagu u Tcomu.. Ili ako netko ima neko drugo rijesenje, kako da si rijesim net?

hvala i pozz
srale7 je offline   Reply With Quote