View Single Post
Staro 15.10.2018., 20:14   #325
krlja
Premium
 
krlja's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Ne znam
Postovi: 65
Citiraj:
Autor JC Denton Pregled postova
Evo, ista situacija meni ovih dana. Naručeno preko weba u četvrtak, preuzimanje u poslovnici u Rijeci. Prvo dobio nejasni automatski odgovor o uplati (niti koji poziv na broj, niti što točno gdje upisati...samo cifra i br. računa firme u prilično čudno formatiranom e-mailu). Nakon par sati dobio službenu ponudu od poslovnice u Rijeci. Uplaćeno odmah po toj ponudi, uplata proknjizena u petak, status narudžbe (erp) nepromijenjen u subotu. Zovem poslovnicu u Ri, nitko se ne javlja. Ima dva broja, ni na jedan se ne javljaju cijeli dan (do kraja radnog vremena u 15:00). Zovem danas više puta, opet se nitko ne javlja. Šaljem mail... da bih uskoro dobio odgovor da je u mailu bilo navedeno da samo tražim ponudu, da ne mislim kupiti? Ali da budući da sam već uplatio, da će roba biti u poslovnici u srijedu popodne... mislim, što reći?


Jedina pozitivna stvar u ovom iskustvu je ljubazan i brz odgovor na poslani mail, unutar desetak minuta.



Ne razumijem kakav im je to web shop ako tako funkcionira? Iskustva s npr. Linksom i Uzijem su puno pozitivnija tj. sve funkcionira bez nekih velikih zavrzlama, poprilično jednostavno.
Šta nije ponuda da može biti informativna kao što ih ja za firmu nekad znam tražit? Da li si potvrdio ponudu ili nešto, javio da ćeš uplatit? Vjerovatno imaju milijun ponuda na dan i ne prođu sve. Ja kad god odem u takve trgovine telefon zvoni neprestano, pa tko bi se mogao na sve to javit. Dok pričam s prodavačem telefon zna 10 puta zvonit. Meni u firmi konstantno zvoni iako nemam kontakt s ljudima a kamoli na takvim mjestima i vj. ima pola od toga glupih upita. Mail je definitnivno najbolje rješenje, uvijek mi se odgovori gdje god ga poslao.
krlja je offline   Reply With Quote