View Single Post
Staro 04.06.2015., 10:09   #55
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor darkydark Pregled postova
Ja jedino gasim indexiranje, hibernaciju i system restore. Prvo da disk ne srota, a druga dva da mi se ne pojede bezveze prostor s funkcijama koje ne koristim.

Dok ne dođeš do onog trenutka kada se nešto desi, a system restore bi to sredio sve

Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ne znam odakle potice nakaradna ideja i potreba gasenja indexinga/ (vjerojatno s istog mjesta gdje i gasenje page filea kao ostali potezi mladih modernih hipster-hakera), no eto, sa SSD-om ili bez SSD-a, jednako glupava ideja kako god okrenes.

Naravno, cast izuzetcima koji ne koriste search, no ti su ionako kupili racunalo da imaju Quake 3 ikonu na desktopu a folder s p0rnom je ionako pod kripticnim imenima.
/agree

Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Ne znam ja kak vi bez hibernacije živite? Za hibridnu mora bit upaljena ako se ne varam? Ili sam ja jedini koji ima uptime po par tjedana, a komp redovito svaku večer ugašen tj. u stand by.u .
Iskreno, meni isto zna imati takav uptime, i bio je u stand by...dok mi nije prdnuo SSD. Rekao hibernacija/standby no more ty. Iovako ionako radije pustimd a se skida nešto ili skenira po noći ako će ostati upaljen
X-Plosiv je offline   Reply With Quote