View Single Post
Staro 21.05.2014., 10:57   #80
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Evo ovako, ja sam prije nekih 10ak dana krenuo u potragu za mišem. Miš za kojeg sam se odlučio je bio na stanjima nekih web shopova, ali mi cijena nije odgovarala jer kada se uračuna dostava, ipak je previše. Kontaktirao sam dosta trgovina s upitom da mi nabave taj proizvod i dobio sam dosta odbijenica, Instar mi je poslao ponudu. Ponuda je bila kakvu sam očekivao, imaju bespla dostavu za proizvode iznad 200kn i taman me pogodilo kako treba. Dosta često sam se čuo s njima mailom i najavio sam kada ću uplatiti. Rekli su mi ukoliko uplatim u petak do 13h i pošaljem sken uplatnice, šalju isti dan, nisam stigo, uplatio sam oko 14h, poslao sken i rekli su da će poslati u ponedjeljak.

Da sad nešto previše ne duljim, poslali su u utorak, stiglo je jutros. Svaka im čast što su se za razliku od ostalih potrudili nabaviti što sam htio, jedino mi se čini da nisu najbolje koridinirani. Da ih nisam često zapitikivao oko slanja narudžbe, mislim da bi čekao još koji dan dok se oni skoncentiriaju. Inače, sve ostalo za sada je super.
partwish je offline   Reply With Quote