View Single Post
Staro 28.02.2013., 19:44   #52
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Nakon dvotjednog koristenja 8ice, vracam se na 7icu. Iako svi programi rade kako treba, imam osjecaj da se na 8ici sve dogadja u nekom "delayu" , kao da sve kasni sec, od otvaranja my computera do aplikacija, neznam kako to objasnit. Probao sam reinstall i ista stvar. Nikako mi to ne lezi, dok je na 7ici sve radilo besprijekorno. Sama instalacija je relativno prekopirana od 7ice ali me nervira to sto su isli pojednostaviti winse a napravili komplicirano. Cemu lockscreen, cemu password i user pa makar i za local account. Tko zeli napravi si na admin profilu pass i amen, a ne ovako, 100 bespotrebnih pizdarija.
Ne da se stvari samo dešavaju u "delayu" , nego se konstantno zbivaju fantomske aktivnosti i procesi u pozadini koje nijedan mogući SW ni 100 taskbara ne registrira kao aktivne. Naizgled CPU ,GPU HDD aktivnost =0%
a u pozadini Casper i prijatelji pokreću procese. Imao sam osjećaj da mi je komp opsjednut. Povratkom na 7 icu dešavaju se procesi kada ja želim i isključim ih odnosno pokrenem kada ja želim. A ne neki "krugovi u žitu" , tj
"krugovi u windowsima".
  Reply With Quote