View Single Post
Staro 04.09.2009., 15:41   #43
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,534
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
mislim da je razlika u dužini premala da bi se to primjetilo prilikom montaže.
Tek sam sad iša otvoriti sliku i slažem se da to nije velka razlika. Čini mi se da ima dovoljno navoja da se šaraf uspješno zašarafi.

Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Dobro, ovdje je ocigledno, no sta da saraf ima krivi navoj, a istu duzinu? bi se i tada reklo da links nije kriv? links nije kriv, ali on je nositej garancije prema kupcu, i meni je normalno da oni prosljedjuju uvozniku, a uvoznik dobavljacu.
Da nije bilo ocigledno, naravno da links treba prosljediti reklamaciju dalje..
To ovdje nije uopće u pitanju, to bi trebalo biti jasno. Da je lik došao u links reklamirat premali šaraf prije nego što je išao instalirati cooler, mogli bismo razglabati o tome kako je links servis postupio i da li je to dobro ili loše.


IMO, ovdje je riječ o nestručnom rukovanju i ništa više. Gotovo sam siguran da su navoji uništeni lošim zatezanjem i da zbog toga se sve razleti.

No, čak uzevši i to u obzir, kad čovjek dođe u servis (ne mislim pritom samo na links) sa stavom dečki zajebo sam - pomozite, u većini slučajeva će u servisu probat nešto riješit, barem potražit šaraf. Ako dođeš sa stavom vi ste krivi za ovo, dajte mi novi cooler, onda to malo drugačije izgleda.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote