View Single Post
Staro 06.01.2016., 17:30   #21
MikaHR
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,264
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Ok, ponestalo ti je ikakvih pametnih argumenata, pa ću ti dati jedan ...

Tek sam sada pogledao ovaj kraj videa ... pa oni mjere kill-a-watt metodom potrošnju cijelog sustava ... sada sam siguran da lažu

Na 2:00 min je moguće vidjeti mjerač potrošnje spojen na "letvu" sa čega se očitava potrošnja cijelog sustava, tj. ovako apsolutno nije moguće mjeriti potrošnju samo grafe..

86W u loadu sa i7 procom, 4 keksa RAM-a i dediciranom grafom. Ne znam za tebe prijatelju, ali ja u bajke ne vjerujem

Što se mene tiče, case closed
O daaaa

Di oni igdje tvrde da je to samo potrošnja grafe. Ljepo je objašnjeno da je to potrošnja cijelog kompa mjerena na utičnici. To što se ti nisi informirao očemu pišeš....

I apsolutno je moguće mjeriti potošnu samo grafe dovoljno točno, btw. Kad znaš kolko ti ostatak konfe troši, svodi se na jednostavnu operaciju oduzimanja.

Nigdje ja nisam spomenuo jel vjerujem ili ne vjerujem, samo do koju su 950 koristili je prilično nebitno jer TO nema većeg utjecaja na rezultat, kakav god on bio.

O samim rezultatima otom potom, siguran sam da će biti podosta sličnih testova čim se pojave grafe i da neće sfaliti usporedbi ;P pošto su sad pustili zeca iz vreće

Zadnje izmijenjeno od: MikaHR. 06.01.2016. u 17:48.
MikaHR je offline   Reply With Quote