View Single Post
Staro 16.09.2008., 10:08   #57
4444josip4444
Premium
 
4444josip4444's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: VG
Postovi: 846
Prvo sam imao IGO na PPC, nakon toga MIO C320 pa sad Garmina 750.
PPC je ok ali nije to navigacija, sporije učitavaju karte i više im treba za pronalaženje satelita, pogotovo ako vam se izgube za vrjeme vožnje šo je katastrofa. Što s tiče IGO karte po meni je na trećem mjestu. Onda sam korisio MIO C320, bio je ok dok nisam napravio update sa mireove stranice di sam dobio i BIH (HR+BIH). Sa zadnjim updateom predobro što se tiče hrvatske i bosne, imao sam uređaj kojih godinu dana, veliki ekran, dobro osvjetljenje, izbornici dobro složeni, sve pohvale i nakon njega si uzmem garmina jer toliko svi o njemu pričaju pa reko da vidim. Garmin 750 i adria route 2.0, karta je puno lošija za hrvatsku i bosnu od mireove, garmin ima lošije izbornike, u garminu će vam biti dvije karte (city navigator europe 2008 i adria route) prva koja nije hr proizvod ima bolje sređen zagreb i zagrebačku županiju ali dalje su samo glavne ceste, adria route je ok van Zagreba ali ne kao mireo koji ide na mia. Moja preporuka ako vam je bitna hrvatska uzmite mia najpovoljnijeg i napravite update karte, bit ćete prezadovoljani. Mireove karte su preciznije i detaljnije od Navigo karti koje su za garmina. U MIO koje god sam mjesto upisao našlo ga je i skoro sva mjesta imaju kućne brojeve (u HRV), BIH nema kućnih brojeva ali ima sva mjesta i ulice. Sljedeća navigaciju koju ću uzet bit će opet Mio sa Mireo kartom.
4444josip4444 je offline   Reply With Quote