View Single Post
Staro 11.03.2021., 12:26   #11633
VooDooZG
Neprilagođen
Moj komp
 
VooDooZG's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Pozdrav,

u ponedjeljak su mi mijenjali stb i rooter i dobio sam dotični Kaon KSTB4020 uspio sam si isprorgramirati daljinski itd ali imam problem sa slikom..

e sad.. Imam Sasmung Q9FN koji je sam po sebi top i meni ima fenomenalnu sliku preko netflix-a ili preko usb-a kad se gleda a imao je i sa 3 generacije starim Bneovim STB-om kojeg sam imao do sad ( pogotovo na Cinestar kanalima Nova TV i još nekim ) i sad mi daju ovaj novi kakti odličan Kaon koji po def ima prebačeno na 4k itd.. ali slika je katastrofa i to na svim kanalima

Probao sam i sa tim da ga namjestim na fullHD pa da TV radi upscaleing jer sigurno ima drastično boji proc i sistem za to ali ništa - slika kao da je neki upscale umjetni ne znam 576 ili ajde 720i signala, ono kak je RTL2 prije imao i to tak i na HBO HD i na Cinemax i Cinestar i sve

Da li je ko od vas imao sličnih problema, ne znam rooter mi radi na 196mbps pa nebi rekao da je do kabla u stan, a i ne znam kak da im sad objasnim taj problem jer i kak pišete - tehničaru je bitno da dobije sliku i kitu on zna kaj mene hebe ,, ne znam da li da probam opciju za 15kn da uzmem dodatni onaj modul kaj se gurne direkt u TV ( u mom slučaju u oneconnect od TV-a ) ali opet ne gubi mi se opcije koje ima receiver i snimanje i epg i gledanje od početka itd..

Kakva je slika s tog modula vs STB-a ak je ko isprobavao ??

Već sam pomalo lud tak da sorry kaj pišem s-brda s-dola ..
VooDooZG je offline   Reply With Quote