View Single Post
Staro 06.03.2021., 21:44   #11612
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Danas su mi mijenjali softver od stb-a, tj nakon paljenja mi je bila bijela slika A1 logo i Ažuiranje softvera, molimo pričekajte.

Sučelje mi se malo promijenilo, sada mi nudi kupovinu obiteljskog ili sportskog paketa (imam filmski). Prije nije nudilo, tj nudio je kupovinu Planet sport paketa koji više ni ne postoji.

Nego nisu riješili, i dalje nema crvene točkice na HBO i Cinestar programima (tj onim koji su se otključali u filmskom). Ne mogu ih snimati ni gledati unatrag. Nudi mi samo sadržaj.


Nego sada, ako prebacim na SK HD (ili neki koji nemam pravo) nudi mi npr da kupim Sportski tematski paket.
Ako kliknem u tom koraku odustani, sljedećih 10 sekundi gledam SK HD džabe pa se zacrni i opet mi se otvori mogućnost kupovine. Kliknem odustani, opet 10 sekundi gledam sliku džabe, zacrni se i pita da li da kupim.
Je li to bug ili feature?




Je i vaše sučelje ovakvo?

Neki su ovdje potvrdili da imaju snimalicu na HBO i Cinestar kanalima (i ja bi trebao imati). Znači vi imate i crvene točkice na ovim sličicama kada kliknete OK na kanalu ili mijenjate kanal dolje?
Ja nemam točkicu niti opciju Pogledaj otpočetka na "Filmskim" kanalima, imam recimo na Pickboxu koji je isto dio filmskog pa je dosta čudno.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote