View Single Post
Staro 19.10.2020., 11:52   #8837
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
E sad kod tebe je mozda i problem napajanje, jel to uredno radilo sa tim napajanjem? Pod tim mislim ova graficka kojoj je minimum requirement 500W, a koliko vidim tvoje ima manje plus je jos srot. I sad ako na to nataknes nekog consumenta, ovog I7 ili I5 4690 to bi mogao biti preveliki stres za napajanje. No vidim da mnogi rade takva malo jaca racunala s potrosnim procesorima i grafickama, a hardwerski problemi sekcija nije puna spaljenih kompjutera, pa vjerojatno je ovo moje pisanje vise strah i mit, nego istina?

totalno zaboravih na ovo, nedavno sam pisao/pitao za preporuku napajanja, tj LC kućište i napajanje od 600W koje dolazi s kućištem.. dotično napajanje koje se smatra šrotom koje pali i žari kućišta, domove, veze i ostale stvari sasvim uredno radi na dvije konfe.. prva s fx8320 i r9 290 x tri-x sapphire, a druga konfa s r3600 i rx470.
da je napajanje šrot u odnosu na druga napajanja to stoji, ali vjerujem zaštitama koje to napajanje ima, pa ako i bude "preslabo" ili nešto, ne vjerujem da će gorit sve nego se samo - ugasit.
John Creasy je offline   Reply With Quote