View Single Post
Staro 11.03.2024., 13:31   #8934
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,490
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
kak ne svi su u korelaciji. Ako BTC ide gore svi idu gore. meme coinovi su ovaj run isli duplo ili cak i vise ovisi koji. Isto tak neki newsovi mogu izbacit coin na kratko iz korelacije ali korelacija je tu. isto vrijedi kad i padne, jedino me zanima oce li meme coinovi padat istom brzinom kao sto su i rasli.

Svi coinovi imaju pozitivnu korelaciju naspram BTCu, tu govorim u smjeru kretanja, a sad koliko ce koji to ovisi, kao sto kazes neki mogu duplo neki mogu manje.

A ovo za vredjanje nije bilo, da si uzeo FLOKI sa pola uloga u sto si ulozio u ove svoje i da si ga uzeo prije mjesec dana sad bi imao FU$

nazalost znam na sto ciljas ali moramo se nakon svih ovih silnih godina pomiriti da ipak jedina opipljiva vrijednost koju ove cryptovalute ukljucujuci i bitcoin imaju je $HYPE

P.S. vidim namjeravas prodavat, jel to jer mislis da BTC ce pocet padat?
Naravno da BTC vuče sve prema gore, ali to ništa ne znači ako se coin jedva miče.

Cijene na 1.3.23.:
BTC 23146$
ETH 1605$
SOL 21,89$
BNB 301$
MATIC 1,196$

Rast:
BTC 3,09x (209%)
ETH 2,52x (152%)
SOL 6,76x (576%)
BNB 1,76x (76%)
MATIC 1,02x (2%)

Kao što rekoh, BNB i MATIC najlošiji, zato i razmišljam da ih prodam iako mi je većina portfolija u prve tri.

Za BNB još nekako i imam nade.
Plus: ipak je to L1, jedan od najkorištenijih, pod pokroviteljstvom najveće mjenjačnice (Binance)
Minus: Još uvijek se Binance sudi sa SEC, ukoliko to krene ukrivo vjerojatno će utjecati na BNB. A i ovo što su se dogovorili uz veliku kaznu, vjerojatno je sve pod puno većom kontrolom regulatora pa će biti oprezniji i s BNB.

Za Matic nemam ništa posebno pozitivno za budućnost, zato i pitam da li netko ima nešto za njih i BNB.

Što se tiče zašto prodajem ta dva, već sam napisao gore, a i mislio sam te novce podijeliti u prva tri, vjerojatno u omjerima 20% BTC, 40% SOL, 40% ETH.

Meme coinove ne kupujem, davno sam od toga odustao i prešao na kupovinu relativno stabilnih uz mirno spavanje i kada padaju 30%.
Libertus je offline   Reply With Quote