View Single Post
Staro 30.04.2011., 00:14   #17
RODNEYBAY
Registered User
 
RODNEYBAY's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 13
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Čuj, neću odmah osuđivati ili nešto slično, ali ili si jedan od trollova koji su naletili na forum i pokušavaju napucat bezvezna pitanja i dobiti bezvezne odgovore, ili si pak stvarno malo stariji čovjek sa djecom koji je malo arhaičan glede računala i komponenti. Nadam se da će te moderatori bolje pratiti pa da se to razjasni.

Ako je ovo potonje preporučio bih ti da prvo malo progooglaš kakve su se stvari počele događati u prvom destljeću 21. stoljeća u svijetu procesora, zašto procesori više nisu slabiji na 2GHz od onih starih na 3GHz itd.

Ovako neupućen pa upucavati 200MHz na proc kojeg ne vrijedi klokati jer je preslab dobitak performansi u odnosu na kupovinu najslabijeg mogućeg računala od aktualnih komponenti je besmisleno. Spalit ćeš nešto ako tako nastaviš.

Probaj ne biti gotovan, ako imaš godina koliko imaš, onda ćeš biti dovoljno zreo koristiti tražilice i pisati normalne naslove teme.

Upiši komponente da ti ljudi znaju pomoći, daj informacija što je moguće više, a da je u tolerantnom rasponu (ne zanima nas dal su djeca jela smokiće nad kompom )

Pozdrav!
O.K- prijatelju, nemoj se ljutit odmah ako neko nešto pita.....imam 49 god. ali nisam zato glup. Jednostavno, po prirodi sam znatiželjan i volim po nečemu prčkat....eto, dobio sam dovoljno informacija i sad znam o čemu se radi....istina, nisam "stručnjak", za PC-e, jer inače ne bih niti trebao ovaj forum, ali čovjek se uči dok je živ... a trenutno sam "out of money" pa ne mogu kupit novi komp i ne preostaje mi ništa drugo nego da kopam po ovim starim... lijepi pozdrav svim forumovcima!
RODNEYBAY je offline   Reply With Quote