View Single Post
Staro 28.12.2017., 10:55   #244
Bratija
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 83
sve nas kao korisnike usluge je bas briga za interne probleme... problem nije od crnog petka/bozica vec "primio sam boga za jaja" stav koji je (po mom iskustvu a i citajuci razlicite komentare po netu ljudi koji se predstavljaju da rade u OEu) sustavno provucen kroz cijelu firmu i to dosta dugo... ako ja zovem sluzbu za korisnike jer mi 3 paketa kasne (a vec su neko vrijeme u ZGu + UPS kaze da je korisnik trazio drukciju dostavu sto normalno nije istina), ne moze osoba odgovoriti "eh, vozac nije stigao", ima da se poklopi usima i isprica za propust... i to je najveci problem (ne samo OEa, nego generalno), nema penala za losu uslugu i odnos prema klijentima je kao da su bogom dani a ne kao da se treba truditi zadrzati ih... i onda na sve to skupa dodajmo stavljanje statusa posiljke kako grah padne da bi ispalo da je klijent u krivu ili trazio nesto drukcije samo da bi statistika bila zadovoljena, brisanje FB komentara i ponasanje kao da se nista nije dogodilo, normalno da necete biti dragi ljudima... zaboravljate da ne radite za sebe, nego za druge, kao i vecina nas, kako bi izgledalo da prodam softver nekom klijentu kojem se raspadne i izgubi novac zbog toga i onda pricam "problem je naci dobre ljude i generalno je lose stanje u drugim firmama, znate i drugi zajebu, a i dobio sam puno posla od drugih klijenata"... to mogu pricati interno u firmi sa sefovima dok se traze razlozi zasto se nesto dogodilo, prema klijentu se mogu jedino ispricati, platiti penale i napraviti sve sto mogu da vratim povjerenje... i uopce izlaziti sa internim problemima prema van je krajnje neprofesionalno... da, sranja se dogadaju, klijenata ima svakakvih, radne snage ima svakakve, ali niste posebni po tome, svima je tako, glavna razlika je kako se tko odnosi prema razlicitim situacijama...
Bratija je offline   Reply With Quote