View Single Post
Staro 13.05.2022., 09:20   #23
vlatko27
Premium
Moj komp
 
vlatko27's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 668
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Pa ono, ak ti nije u razini ociju, znaci da je previsoka, barem meni Al ok, svakom pase drugacije
Pa naravno ali nagib diktira visinu. Ako ti je nosač ravan i sredina telke ti ide otprilike na metar visine(što je opet osobna stvar), dodaj nagib od 10° i sredina telke ti već treba ići pol metra više. Ja imam dosta veliki nagib, možda i 15°, i sve se lijepo poklapa i dodatni bonus telka se fino vidi cijela i sa blagavaonskog stola koji je iza kauča.

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Imas noctua 5V ventove, tutni dvije 80ke na 2 nize rupe, spoji ih na usb od plejke (pretpostavljam da ima, nisam provjeravao) i done deal.
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Stavi 90/92mm ventove. Dosta su tisi nego 80ice.
Kupio sam dve Noctue od 5V, 120 i 90mm. Stavio ih obje da vuku topli zrak vani i čini se da je riješena stvar. Otvorim vrata sprijeda za hladni zrak i to je to. Nisam puno isprobavao ali PS5 nije upalio svoj ventilator u tih sat vremena. Nadam se da bu to to.

Citiraj:
Autor rokonja Pregled postova
Pc-i pokraj TV-a (mislim u dnevnoj, di svi gledaju tv-e) nikad više u mom životu.
Kako onda bi igrao nešto sa PC-a na telki? :-P

Haha, meni on u toj situaciji dobro dođe kad ja nisam taj koji gleda pa mogu surfat bar. A za ozbiljnije stvari, tipa igranje, tako i tako to mogu samo kada svi odu spavat.

Citiraj:
Autor mann Pregled postova
Ovo ti je moj kabinet. Stavljeni su dva 120 venta za ulaz i izlaz zraka. Kupio sam mali komad elektronike koji je zapravo voltage regulator. Nastimas sa potenciometrom temperaturu i on kreće od te temperature sa 5-6v pa podiže kako raste temperatura na max 12v.
To zapravo znači da regulira vrtnju ventilatora ovisno koliko je u kabinetu toplo pa se ventilatori vrte na max samo ako je 30 stupnjeva unutra.
Kupio sam 5V ventilatore, mislim da to ne bi išlo. :-P Ti si to super riješio.
vlatko27 je offline   Reply With Quote