View Single Post
Staro 23.09.2018., 18:10   #6081
losos
Registered User
 
losos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: split
Postovi: 128
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da, ja sam podesio jako puno settingsa i sad isprobavam. Ovo je inace killer bot, strasno nesto. SAMO je problem naci prave settingse. Tak da cu aj vjerojatno ovaj prvi mjesec i 40 eura provesti u testing modu, hahaha

Ajd mi reci koliko trejdova napravis po danu? Evo ja sad svoje testiram i vec proslo 3 sata napravio 5 buyova i 1 sell.

A za kad ide BTC gore, ima ona opcija za BTC, jesi to pogledao, pa onda bot automatski dumpa sve coinove osim blacklistane, sto je automatski najsigurnija opcija kada usred noci BTC podivlja.

BOT je strasan i ovi su doslovno mislili na sve. Mane jos nisam nasao.

P.S. jedino mozda instaliranje i podesavanje zahtjeva cca 48 sati nekom mozda i vise da skuzi sve opcije kojih ima mali miljon.
morat ces imati par settingsa za market kako ide bear , bull ili trade swing. to ces vidjeti kako ide vrime triba malo navikuti se. dca je super nekad, ako je bear stvorit ce ti dosta bagova, no znas kad se vrati u bull ti bagovi ce ti donijeti dosta profita. ali je dvosjekli mac, mozes cekati i po par tjedana da proda bag mozes i par sati ako naleti pump. mozes slobodno koristiti postavke od pt tima, pa onda unosis svoje promjene kako tebi pase. mos me naci na discordu ako te jos sto zanima


ispocetka kad asm ga koristio stavio bigi po 30 parova znao sam imati i preko 100 trejdova.... no ako stvori bag neki coin skoro da ponisti svu dobit... sada trgujem sa vecim svotama i izabranim parovima, par parova vece svote, 1-2% dobit. xrp je bio odlican ova zadnja dva dana. samo sam njega trejda. sad gasim bot jer mislim da ce btc na 6 k

Zadnje izmijenjeno od: losos. 23.09.2018. u 18:17.
losos je offline   Reply With Quote