View Single Post
Staro 23.09.2018., 13:10   #6078
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
@lit
Pa nije API sa njihove structure. Koliko vidim ti instaliras na svoj komp program i dalje on komunicira sa exchangeom preko APIa. Ali da vidim i sam da bi mogao trositi 300gb jer se koriste simultano 2 APIa, znaci da jedan nije dovoljan, haha

@dakky
Neznam kako si zaglibio, evo ja sma isto kupio da testiram, poslao sma ti na PM youtube link, pa kako nisi zgooglao na youtubeau, pa sve je covjek lijepo objasnio.

Uglavnom ja sma kupio nakon dubokog istrazivanja i odlucio riskirati, jer ovaj bot kao bot ne garantira profit. i to nije bot da ga podesis i zaboravis... neznam za tebe Losos ali ako si s njim dugorocno u bilo kakvog plusu super, znaci da si dobro podesio settingse, mnogi imaju problema.

EDIT:
E, a koju konekciju imate vi koji ga koristite? Ja imam 30/10 Tcom, nadam se da ce raditi... jer ipak za 300gb bandwitha treba i konekcija valjda.

EDIT2:
Eto kod mene ide zecjom brzinom, testiram svoju prvu strategiju u test modeu. Pa sam dosao ovdje ako tko slucajno kupi taj bot, da obavezno ukljuci test mode, ne da se uvjeri u svoju strategiju(ali i to), nego da mu bot automatski ne rasproda sve sto ima...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 23.09.2018. u 16:55.
dada-as je offline   Reply With Quote