View Single Post
Staro 10.01.2017., 23:11   #53
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
odlican topic...

ovim bi putem i ja bi pitao preporuku za akusticnu gitaru, ali onu kaj se moze i na pojacalo spojiti, ne znam tocno tehnicki naziv.

volio bi da ima sto uzi vrat, jer imam relativno kratke prste, a i navikao sam svirati pomalo na uskom vratu na nekoj poderanoj gitari iz doba Abrahama.

Cijena, ajmo rec 1000-2000 kn, ako je moguce.
Fender CD60 + ugrađeni pickupovi = ne znam točno napamet kako se zove elektroakustična verzija gitare

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa da, tak i ja razmišljam. Uzeti classic vibe i gotovo.

Zašto squier? Jer je to praktički standard meksički fender, osim što ne piše fender nego piše fender squier A i najbolje mi je leglo, iskreno.
baš iz ovih razloga nikada ne bi kupio squiera, meni je taj logotip na gitari fuj, tiha patnja iz djetinjstva mi je original fender stratocaster sa crnim tijelom i bijelim pickguardom, tako jednostavno, a tako savršeno (i šminkerski, ne previše ), i to mi je ujedno najljepše tijelo

epiphone/gibsoni mi se ne sviđaju, ako samo pričamo o fizičkom izgledu/vanjskom looku - izgledaju mi "debelo" - za ljude poput BB Kinga, dok je fender stratocaster pravi sportski/borbeni malo seruckam ali hajde

EDIT: Litra, imaš jako lijepu gitaru

Immortalis dobro kaže - plastičnu "motalicu" za žice, kapodaster svakako + kad već trošiš, kupi i koji slajd - možda metalni i jedan stakleni

P.S. ne kužim ovo "strap lock", koji je to vrag?
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote