Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 02.09.2018., 16:26   #9473
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ček ček gabre... ti se brineš oko zvučničkih kabela na sistemu od 2k kn, dok istovremeno hraniš sistem preko mic ulaza?
Lijepo je vidjeti da se brineš.

Ovo je slikano taj tren kad sam sve pospajao za probu.

Imam DAC a I direkt interkonekte, I Chromecast audio, koji btw ima vrlo solidne audio mogućnosti
Spotify recimo radi super i u rangu je najbolje mp3ce što mozes nac
Citiraj:
Autor Trbonja Pregled postova
Prije nego ubodeš bilo kakve zvučničke kabele, stavi ispod pojačala tvrdu podlogu (npr. policu viška i sl. iz ormara), pa reci kakva je promjena u zvuku (a i nije pametno da je pojačalo koje se grije u direktnom kontaktu s tepihom). Koliko misliš spičkati na kabele? Pronađi broj moba na Njuškalu ili Audiopuls oglasima od Nimak kabela. On daje kabele na slušanje bez pologa (riskira da ga ljudi zajebu, ali što je, tu je).
Jedino što njegovi zvučnički kabeli imaju 4-znamenkastu cijenu, ali najbolje ga je nazvati jer nema sve kabele u oglasima. Ako misliš uzimati kabele iz audiofilskih dućana, morat ćeš ostaviti polog i to ako im je poslovna politika da posuđuju kabele.
Od audiofilskih dućana u Zagrebu imaš Nove boje zvuka, Sonus Art, Audio Cinema Art, Audio San, Provox... Provjeri još ima li koji nenavedeni dućan za posudbu kabela, ali prvo stavi pojačalo na tvrdu podlogu, pa napiši koje su promjene u zvuku.
Naravno da nije više na tepihu.
Kablovi su riješeni
Ne živim u hr a i nisam lud da dajem neke velike novce za kablove

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote