View Single Post
Staro 17.01.2017., 17:24   #4877
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,750
Citiraj:
Autor silver_tip Pregled postova
Cekaj malo... pravilnik kaze da u slucaju raskida ugovora korisnik placa sve popuste/bonuse koje je ostvario ili preostale rate do kraja ugovorene obveze.

Ovisno sta je povoljnije za korisnika !

Ako si ti imao samo 3 mjeseca 50% i ako je tih 229kn bila redovita tarifa za ugovorenu obvezu od 2 godine onda bi u pravilu trebao platiti 343,50kn i slobodan si.

Ne mogu i nece oni tebi racunati "novi prikljucak" kada je on bio samo kod prvog ukljucenja usluga, mogu ti naplatiti samo naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje si ostvario, dakle tih 3 mjeseca 50%.

Obzirom da je privremeno iskljucenje moguce samo na 3 mjeseca plati tih 350kn i amen... sta ces placati full rate do 6-tog mjeseca.

evo samo da javim, ništa od njihove susretljivosti. Moram platiti sve rate do 9 mjeseca, izračunali su mi 1800 kn (cca). I to ti je ono, kad sljedeći put nazovu i mole za razumijevanje, dat ću si oduška
Tako da do 6-og mjeseca plaćam normalno po 229 kn, tad ide mirovanje linije sljedećih 3 mjeseca (uz naknadu 75 kn) do 9 mjeseca i isključenje. Ako si ne dođu po opremu u roku 2 tjedna, s guštom ću je zavitlati nasred ceste Tako da jedva čekam da ih se riješim. I da, tko god da me pita za savjet što uzeti, reći ću sve osim optime.
alengrosevic je offline   Reply With Quote