View Single Post
Staro 19.06.2011., 21:28   #272
tomo19
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 305
Ja trenutno imam 2 Samsunga 1TB F3 HD103SJ i 1.5TB F2EG FHD154UI, u media playeru med8er med500x imam WD20EURS i svi savršeno rade, F3 i F2 1,5 god, a wd već pola godine mada je iz green serije koja ima u zadnje vrijeme malo (ili puno ???) veći povrat.
Prije njih sam imao hrpu (ovako na brzinu mislim 8kom) HDD-a svih marki od 2 do 4 godine pa sam kupovao nove veće.

Nikad mi ni jedan nije crko niti su se pojavili bed sektori tako da ja ne vjerujem u one priče ne kupuj ovu ili onu marku jer se kvare odnosno ja sam imao 3,4 kom i svi su crkli.
Normalno je da se kod svih dešavalo da se pojavi crna serija odnosno da se provuče neka greška, svi koji rade grješe .

Ponekad se pitam šta ljudi rade s tim hardovima pa da tako crkavaju, evo recimo jednog mog doživljaja.
Dolazim do frenda koji nešto kopira na eksterni hard i ja trebam nešto vidit na njegovom kompu.
On uzima hard i spusti ga iza kompa i to ne baš nježno, odnosno pušta ga sa oko 5cm na stol, i to još dok se na disk nešto kopira!!!!
Ja ga gledam i ne mogu vjerovat, kad sam mu rekao da to nije baš pametno od mi odgovara:
No kaj će mu bit ja to radim uvjek...
Hm..ok ak ti tako kažeš.

Ja ću vjerojatno kupit SAMSUNGA HD155UI al ću još vidit dal je potrebno stavljat novi FW jer ta zakrpa je izdana još u 2010 godini a možda je to već riješeno u ovim novim.
Brko mislim da ti nije crko zbog stavljanja novog FW ako si sve dobro napravio nego je jednostavno crko ali to nisam siguran, a ništa garanciju u ruke i po novi.
LP!
tomo19 je offline   Reply With Quote