View Single Post
Staro 15.06.2021., 20:42   #95
PR3DA70R
Premium
Moj komp
 
PR3DA70R's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Yautja Prime
Postovi: 1,110



Mislim da će botovi biti opcija, ne "must".
Vjerojatno ih admin servera može uključit ili isključit.
A realno, barem u prve dvije godine igre, misliš da će falit igrača?




Kako misliš to postići?



Ja se mislim i nikako da smislim.
€67 je gold na allkeyshop-u.


Citiraj:
A handful of the series’ “veteran players” will receive email invitations from DICE to take part on a closed test scenario with a grey box build of the game.

There’s no way to sign up for the Battlefield 2042 alpha, so if you consider yourself a longtime series fan, you’ll just need to keep an eye on your inbox.
Nikako. Nadanjem.

A da vidio sam. Tamo ili zaletit se do majke rusije, malo jeftinije.

Tako sam i ja do sad sa svakim nastavkom. Kao čekat ću da izađe i na kraju svejedno kupim. Za sad me samo BF5 baš istinski razočarao. BF1 me odbio zbog WW1 u startu, pa sam ga tek kupio za siću tamo pred izlazak BF5 ili sam dobio free, više se ne sjećam.
BF 2042 napokon moderno vrijeme. Kad sumiram koliko su se zakinuli sa prethodna dva nastavka i pored tog koliko je konkurencija tu profitirala, mislim da im nikako nije u interesu failat. Po meni dovoljan dokaz da su počeli slušat to što su u trailer ubacili toliko community contenta (odličan potez, pa makar samo kao reklama).
Svejedno još malo pričekam pošto mi ništa ne znači danas ili za mjesec dana kad igra izlazi krajem desetog mjeseca. Ali 99% da ću lupit preorder pa nek ide život.
Volim BF serijal i zadnji nastavak u kojem sam guštao je bio BF4, mislim da će ovo biti napokon ono što je nekad bio BF.-->
Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova



Mislim da će botovi biti opcija, ne "must".
Vjerojatno ih admin servera može uključit ili isključit.
A realno, barem u prve dvije godine igre, misliš da će falit igrača?




Kako misliš to postići?



Ja se mislim i nikako da smislim.
€67 je gold na allkeyshop-u.


Citiraj:
A handful of the series’ “veteran players” will receive email invitations from DICE to take part on a closed test scenario with a grey box build of the game.

There’s no way to sign up for the Battlefield 2042 alpha, so if you consider yourself a longtime series fan, you’ll just need to keep an eye on your inbox.
Nikako. Nadanjem.

A da vidio sam. Tamo ili zaletit se do majke rusije, malo jeftinije.

Tako sam i ja do sad sa svakim nastavkom. Kao čekat ću da izađe i na kraju svejedno kupim. Za sad me samo BF5 baš istinski razočarao. BF1 me odbio zbog WW1 u startu, pa sam ga tek kupio za siću tamo pred izlazak BF5 ili sam dobio free, više se ne sjećam.
BF 2042 napokon moderno vrijeme. Kad sumiram koliko su se zakinuli sa prethodna dva nastavka i pored tog koliko je konkurencija tu profitirala, mislim da im nikako nije u interesu failat. Po meni dovoljan dokaz da su počeli slušat to što su u trailer ubacili toliko community contenta (odličan potez, pa makar samo kao reklama).
Svejedno još malo pričekam pošto mi ništa ne znači danas ili za mjesec dana kad igra izlazi krajem desetog mjeseca. Ali 99% da ću lupit preorder pa nek ide život.
Volim BF serijal i zadnji nastavak u kojem sam guštao je bio BF4, mislim da će ovo biti napokon ono što je nekad bio BF.
PR3DA70R je offline   Reply With Quote