View Single Post
Staro 05.12.2020., 19:25   #230
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,798
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Evo probao sam Sennheiser PXC 550. Sparile se sa Shield odmah. Probao Deezer, Plex i Sky Force. Slusalice rade normalno. Nisam ih dugo koristio pa je bilo lijepo iskustvo ponovno cuti kako odlicno zvuce
Ubo sam na kraju PXC 550-II, pa ako te mogu zamoliti za jedan test. Spoji sluške, otvori ovaj link na Shieldu i prati novine - da li ti trza ili ide glatko cijelo vrijeme? Probaj i bez spojenih sluški za usporedbu.
https://www.youtube.com/watch?v=vigX3H7WX5Q

Meni ide glatko kada mi je audio output na dac-u, gamepadu (koje god slušalice upiknem u njega, čak i PXC) ili Galaxy Budsima. Čim spojim PXC počnem primjećivati video stuttering u youtube appu na 60fps videima.

Netflix, HBO.... sve radi normalno. Taj isti fajl kada skinem i vrtim kroz VLC - nema stutteringa! Kao da je youtube app sjeban nekako.

Inače sluške su zasada odlične! Razmišljao sam ići na starije XM3, ali kad si mi ih spomenuo išao sam malo proučavati i eto odlučio. Audio delay je stvarno minimalan. Čak i preko gamestreama je zanemariv lag naspram Budsa i skoro 1 sekunde. Koliko vidim po rtings tablici, PXC su jedne od sluški s minimalnim lagom tako da
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote