View Single Post
Staro 16.11.2014., 18:22   #13
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Najava za COD AW, probajte igru! PROBAJTE! Igra izasla prije maltene dva tjedna, lol.

Inace, imao sam ocito visok prag ocekivanja.Razocarao sam se.
Sadrzajno ima svega po malo...medutim, neke stvari su me uzasno nazivcirale:

1.Nikakva, apsolutno nikakva animacija gostiju.
2.Nikakva zainteresiranost izlagaca.
2.Nikakva demonstracija, interpretacija, prezentacija, itd.

Nadalje, nije bilo bas nicega sto vec nisam imao prilike probati.Osim Oculus-a, jel.
Ali, red na Oculus je bio prakticki isti kao i za konzole; predugacak.
Ekipa koja zasjedne na komp/konzolu/oculus/whatever, sjedi tamo valjda satima.Nisam uocio da postoji nekakav vremenski limit, ili da se odigra rundu-dvije i pali dalje.
Cak sam i skuzio da nitko niti ne obraca pozornost na to.
Clan staff-a nam je ledjero rekao da smo trebali doci rano ujutro, ako smo planirali sjesti za komp/konzolu/oculus i probati.

Anyway, ozvucenje je blago receno katastrofa.Zvuk se odbija, ima puno i previse jeke.
Primjerice; glavni stage gdje je bilo nekakvo natjecanje (LOL mozda? Nisam gledao, znam samo da je na istome bio Razer giveaway jucer u 16:00); voditelj vristi, doslovno.U pozadini su nabili nekakav (preglasni) dubstep, te ispod toga je bio zvuk iz igre koja trenutno nije bila niti igrana, vec samo u pogonu.
Odzvanja kroz salu i odbija se, uzas.

Treca sala, pak, je bila najtisa.Osim sto se prao CS:GO, kojeg je pratilo dvadeset ljudi, nije bila niti neka posjecenost.Vise onako, u prolazu.

Cosplay je bio Boze sacuvaj.Laganini nikakav show za posjetitelje.
A tek kada je bilo vrijeme nekakvog giveaway-a, kao da gledas War Z i to onu scenu kada se zombiji prenju jedni preko drugih kako bi presli preko zida.
Jucer, primjerice, su bacali nekakve lopte i rulja je doslovno poludila.Letjele su stolice, ekipa padala naokolo, stotinu ljudi jedni preko drugih...

Generalno nisam zadovoljan sveukupnom organizacijom.Vise je to licilo na izlozbu slika sa glazbom u pozadini.
Znaci, doslovno je bilo sljedece:

'Oke.Imamo stand.Doci cemo tamo, postaviti sve i sakriti se u kutak, te cavrljati da vrijeme prode.'

Doslovno moras loviti ekipu i hvatati ih za rukav da bi bilo sto upitao, ili se informirao u vezi proizvoda.
Letaka sam dobio jedno pedesetak, od toga tridesetak od istih djevojki koje su to, naravno, dijelile samo da podijele sto prije i da se rijese toga.

Da stvar bude gora, ulaznica od 30kn je znacila jedan ulaz, jedan izlaz.U slucaju da izades van i zelis se vratiti, moras kupiti ulaznicu opet.

Mislim, preko svega bih cak i mogao preci, ali toliko nezainteresiranost da animiraju goste kako bi te privukli da ostanes, to nisam jos nigdje dozivio.
Obisli smo sve kroz sat vremena i izasli van, pojeli cevape i popili pivo (to je u biti bio najbolji dio), te se uputili doma.

Tko god nije isao, nije nista propustio.
Jos jedna stvar, ako je svaki dan bilo kao sto je bilo jucer, onda nemam blage veze zasto je sajam trajao pet dana.Zali Boze vremena.
Zapravo jedina zanimljiva stvar kojoj sam se istinski divio i na sto sam utrosio najvise vremena, a da mi nije zao, jest Samsungov TV.Uistinu je fantastican.

Kao sto kolega iznad kaze, bazirali su se na klince uglavnom.Bilo ih je zilijun i svi su bili ono, 420 BLAZEIT YOLO 360 NOSCOPE GETREKT, itd.

To je to, ukratko, sto se mene i dojmova o sajmu tice.

Od trgovina, isto tako, sam uspio samo pronaci ADM stand i Instar.I nije bilo Bog zna sto na standu.

Nece me vidjeti sljedece godine.Eventualno ako PCE ekipa upadne, pa dodem pozdraviti i procakulati koju sa kolegama.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline