View Single Post
Staro 26.01.2019., 23:27   #764
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Evo za slučaj da nekome naleti ovaj problem: prije 5-6 dana komp povukao update i nakom toga konstantni boot freeze (win10).
Bilo mi sumnjivo pa sam isključio opciju za OC non-k procesora, vratio sve na default i komp je uredno bootao.
Ubio se tražeći koji je to update problematičan, tj. koji je prćkao sa mikrokodovima, proučavao verzije bios-a...a komp neće ni da čuje za ništa osim defaultne postavke.
Uglavnom, sranje rade intelovi novi gpu driveri, koje sam deinstalirao, ali su se opet sami digli u pozadini kod slijedećeg update-a.
Pitanje: kako banati taj update trajno? (problem je što se driver instalira iako je integruša disejblana)
Nakon što sam stavku intel drivera deinstalirao direktno preko popisa update-a, javio se gornji problem sa automatskom reinstalacijom.
Zatim sam napravio brisanje sa DDU i ostao mi je log u popisu apdejta kao uspješno instaliran, ali sada više ne povlači instalaciju sam od sebe.
Valjda će ostati ovako...
Evo na znanje i ravnanje non-k OC braći
Uza sve prepreke, strašenja o blokadama OC-a, bla bla...evo i u 2019. i dalje prolazi OC non-k procesora

Zadnje izmijenjeno od: windfucker. 28.01.2019. u 07:53. Razlog: tipfeleri
  Reply With Quote