View Single Post
Staro 16.03.2016., 09:19   #20
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Hahahaha, odlični memeovi

Nego, let's say you're right about da ništa od DX12 do 2018 što se nVidije tiče. Ali... koliko igara će izaći do tada u DX12 a da će biti hit naslovi.
DX10 jedna od prvih je bila World in Conflict, meni osobno jako draga igra... ali nije baš da je bila neki ultimativni hit niti je ostavila zapažen trag u 2007 kad je izašla a kasnije još manje.

Lani se pričalo kako već početkom godine DX12 igre izlaze i AMD grafe dolaze do izražaja. Za 15 dana smo u Q2 2016 i idalje gledamo najdjebavanja i prejebavanja oko benčeva, nikakav konkretan gameplay nije odigran.

Ono što se meni čini je da će nVidia opstruirati i odugovlačiti koliko god bude mogla dok ne postane konkurentna i konkretna na tom području. Možda to i je cilj. Love se ima, kupovat vrijeme se može, tako da iz svega toga, opet nažalost AMD može ostat posran.
Imaju toliko para da mogu 3 iduće serije grafa usrat da ih neće zabolit, dok AMD (opet nažalost) nema manevarskog prostora da izbaci neki fail.

Nadalje, kad se skupi par non-nVidia DX12 igara i nekih neovisnih DX12 benčeva, nudim svoj main rig za usporedni test sa nekime tko ima R9 390... ne bojim se "poraza" jer znam da ću bit poražen samo bi htio da se uvjerimo u razlike i ustanovimo kolike su
Brko je offline   Reply With Quote