View Single Post
Staro 23.10.2018., 15:51   #2488
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
FIA sigurno sluša Ferrari.
Maknuto je jer nije po pravilima. Imao je to i RB pa je bilo nedozvoljeno.

Vettel će vas sve iduću godinu razuvjeriti. Iduću godinu vidim i RB opet u vrhu. Sada ne znam za koga navijati nagodinu?! RB ili Ferrari ili da pređem na mercedes?
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
RB mi je, kao i Vettel, najiritantnija pojava u F1 nakon Mladena Jergovića (ako se uopće mogu dovoditi u ikakav kontakt IRL)

Što se Kubice tiče, uskoro ćemo vidjeti čiji milijuni više vrijede. Poljski ili ruski

https://autoweek.com/article/formula...lliams-f1-seat



FIA je skuzila sranje, pa da izbjegnu diskvalifikaciju/nekakvu kaznu Mercedesa nakon trke, su ovako to brzinski natjerali mercedes da rijese, i odmah se vidjelo posljedice, gume su pocele blisterovat odmah, nisu drzale kako su im drzale zadnjih par trka, kada se pricalo o tome kako mercedes odjednom ne dere gume.



Max eee taj Max kolko god mi bio blesav, ce se krvi napiti sve i jednom vozacu na gridu kada bude imao konkurentniji jos bolid.



Da je ove sezone Max vozio ferkana, osvojio bi prvenstvo 1000%



U biti, da je bilo tko vozio ferkana ove sezone, osvojio bi prvenstvo, ali je Seb toliko toga sjebao svojim egom i nestrpljivoscu da je to nevjerojatno.



Zasto on forsira u prvom krugu da mora prestizati, to mi nije jasno, a uz to kod svakog kontakta ne zna iskontrolirati bolid i zavrsi u pirueti.



Zadnjih 5 trka, Kimi 75 bodova, Seb 62.


Gledam intervju sa autosporta, kazu, Kimi otkako je saznao da nece voziti veise za ferrari, vozi bolje nego ikad u karijeri. Jednostavno se opustio i prestao je udovoljavati ferariju cini mi se,



kako je i izjavio u utrci, "lets not do anything stupid now" govoreci boksu da ga ne bi slucajno opet sjebali sa nekakvim ulaskom u boks, kocenjem i slicno


toliko mi je drago za njega, kao da je prvenstvo osvojio, a ne jednu pobjedu. I to je pobijedio na 11-u obljetnicu gdje je na tocno taj dan osvojio svoje svj. prvenstvo.



COOL ha



a i jedna statistika, do sada je svaki put kada se trka vozila na 21 listopada, prvenstvo bilo odluceno u toj utrci.



eto, satitstike su tu da se ruse a mozda nekom ludom kombinacijom se ne rijesi prvenstvo ni u iducoj trci



ali 5 bodova, to Hamilton na romobilu moze skupiti u 3 trke
Gabre je offline   Reply With Quote