View Single Post
Staro 09.10.2018., 00:14   #27
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Odigrao sam par sati i tako mi je drago da nisam kupovao to.
Igra stvarno predivno izgleda, super je optimizirana i moze bit zabavno na par sati, ali to je to.


Progress nije izbalansiran, ova "priča" koju su ubacili u igru je nevjerojatno cringy, utrke su dosta lagane, ali se to onda kompenzira AI-om koji naravno vara i fizika nije ista kao i za igrača. Pa onda dolazimo do cijelog ovog dijela sa likovima, itemima, kozmetikom, itd. što nikako ne mogu podnjeti.

Znači ne mogu vjerovati, ali jedan od većih razloga zašto mi se nikako neda dalje igrati ovu racing igru je ovaj social aspekt igre gdje si biraš lika i otključavaš krpice za njega. Koji k to radi u ovoj igri, čemu to? Pa tona animacija gdje razno razni bodovi iskaču na sve strane nakon svake utrke. Pa isto to i za vrijeme utrke i normalne vožnje. Igra te doslovno nagrađuje za svaku stvar koji napraviš. Meni je to jednostavno previše i jako mi narušava imerzivnost igre.


I za kraj, još uvijek nisu ispravili bug sa zvukom igre. Jako puno ljudi, uključujući i mene ima problem da nema zvuka u igri, osim u animacijama. U postavkama zvuka u windowsu treba neku enhancements opciju iskljuciti, ali onda mi sve ostalo pošemeri van igre. A i kad sam već kod zvuka, dosta je loše kvalitete. Većina automobila zvuči ko prigušene kosilice za travu.
xGAME je offline   Reply With Quote