View Single Post
Staro 16.12.2011., 09:16   #73
Ivan_Brajcic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 92
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
O čemu ti trkeljaš majketi ?

Da li ti sam sebi slažeš firmware za svoj uređaj ? Ako jesi, svaka čast. Ako nisi, onda ne znam kakve usporedbe povlačiš sa brijanjem i firmwareom.

Nema (ponavljam, NEMA) tog playera na svijetu koji je izišao sa NULA bugova ili nedostataka.
I kad sam rekao da im je podrška odlična NISAM mislio na odgovaranje na pitanja tipa "za što služi ona rupa iznad koje piše HDMI" nego podrška u smislu ispravljanja bugova, dodavanja novi featurea, peglanje firmwarea općenito.
Ne znam za tebe ali mene užasno živcira kad saznam da uređaj koji sam kupio ima lošu implementaciju nečega i da se to nikad neće ispraviti pošto to proizvođača koji ga je sastavio ne zanima.
I ne, ne mislim da je Mede8er savršen.

I još nisi odgovorio koji si player uzeo (a za kojeg smatraš da je bolji od Mede8era) ?
Ma trkeljam o stvarima za koje (iz iskustva) znam da korisnici najčešće pitaju. Bugovi su posebna priča i ispravljaju se kod svih, nije Medo jedini, svaki proizvođač ih je svjestan i bez povratne informacije od korisnika. Što se tiče konkretno med500x, zamjerio sam mu baš lošu implementaciju nečega i do trenutka kad sam ga još posjedovao, nije bila riješena. Konkretno, radilo se o reprodukciji 3D BluRay ISO-a koja je bila trzava bez obzira išla reprodukcija s internog ili vanjskog diska ili preko mreže.

Xtreamer Pro sam uzeo s tim da se igram sad s Sidewinderom2 u kombinaciji (Pro mi služi kao NAS).
__________________
Ne tehničkim forumima uvijek me smetala samo jedna stvar, a ta je da se svode na peder-party. Zašto žene ne vole tehnikalije, nikad mi nije bilo jasno...

Zadnje izmijenjeno od: Ivan_Brajcic. 16.12.2011. u 10:44.
Ivan_Brajcic je offline