View Single Post
Staro 15.12.2011., 09:26   #68
Ivan_Brajcic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Sesvete
Postovi: 92
Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Mede8er ima odlicnu podrsku. To ga razlikuje od ostalih playera. Ne kazem da je player savrsen ali znam da ce ljudi koji stoje iza njega odgovoriti na svako pitanje, bug, prituzbu ili prijedlog upucen od korisnika.

BTW, koji si mocniji player uzeo ?
To što si sad rekao je kao da ideš na brijanje brade u salon gdje će te obrijati netko drugi. Možeš se i sam obrijati, ali ljepše je kad te netko vodi za ručicu, jel da?

Svi oni izdaju s vremena na vrijeme update firmwarea, i što se mene tiče, više od toga nije ni potrebno jer za stabilan i intuitivan uređaj izgrađen s nekom logikom ne moraš nikoga potezati za rukav i pitati: "E, a kako da ja sad..." . Pišu ti osnove u korisničkom priručniku, pročitaj ga. Ako ne piše u priručniku, vjerojatno si tanak na nekom drugom području (recimo, mrežama, a to nije problem proizvođača, on je prodao uređaj, a ne znanje). Uvijek je bitno znati što kupuješ, uređaj, ili tehničku podršku. Ako ćeš platiti tehničku podršku koja će ti odgovarati na pitanja kako namjestiti mrežu (što nema veze s playerom), onda ti je bolje da tu razliku novaca potrošiš na neki tečaj o osnovnom umrežavanju, nego da plaćaš tehničku podršku. Ako ništa drugo, dobit ćeš znanje na malo sustavniji način.
__________________
Ne tehničkim forumima uvijek me smetala samo jedna stvar, a ta je da se svode na peder-party. Zašto žene ne vole tehnikalije, nikad mi nije bilo jasno...
Ivan_Brajcic je offline