View Single Post
Staro 14.12.2011., 17:08   #65
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,939
Imam jeftini kineski Delta EST306. Uređaj nije savršen, najviše me smeta loša implementacija titlova, ali s obzirom koliko sam ga platio prezadovoljan sam.

Vidio sam kako radi Mede8er MED500 i mogu samo reći da ničime ne opravdava dvostruko veću cijenu.

Jednostavno kad ga uzmem u ruku, ne ostavlja dojam uređaja za kojeg bi izdvojio 1,300kn. Toliko novaca sam dao prije 7god za Pioneerov DVD/DivX player koji radi dan danas kao prvi dan. Čisto sumnjam da će MED500 približno toliko dugo poživjeti.

I kinez i MED500 reproduciraju sve kaj se u njih ubaci, kvaliteta slike je ista, imaju jednako loše performanse na mreži i jednako šugave daljinske upravljače. Dodatni fićri poput vremenske prognoze, youtubea, IMDBa i sl. (koji na kinezu ne rade dobro) mi ne vrijede duplo novaca kad ionako to mogu vidjeti na kompu, lapu, mobitelu, photo frameu.....

Da bar ima neki bolji ethernet kontroler koji zna offloadati proc, pa da transfer preko mreže ide bar približno na brzini etherneta. Ovako... Mede8er je IMHO puno preskup.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m

Zadnje izmijenjeno od: medo. 14.12.2011. u 17:17.
medo je offline