View Single Post
Staro 22.03.2020., 21:54   #5972
mcpala
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Madagaskar
Postovi: 67
Hvala svima na prijedlozima, puno ste mi pomogli da u moru modela pronađem one koji bi meni bili OK. Malo sam istraživao i napravio mali rezime mobitela koje ste mi vi predložili uz dodatak Redmi 8 i Motorole Moto G6 Plus koje sam našao za oko 1000 kn.
- Xiaomi Redmi Note 8T 1300kn (+) općenito najbolje specifikacije (-) ipak košta više nego sam planirao
- Realme 5 1200kn (+) ima najviše memorije, odlična baterija 5000mAh (-) prevelik s relativno lošijom rezolucijom ekrana
- Redmi 8 1050kn (+) odlična baterija 5000mAh (-) nešto slabiji procesor od ostalih, ali ne znam koliko je to bitno
- Motorola One Macro 1200kn (+) dobra baterija 4000mAh (-) kažu recenzije da boje na ekranu izgledaju isprano
- Motorola Moto G6 Plus 1000kn (+) najlakši, aluminijsko kućište, nešto bolja rezolucija ekrana nego ostali (osim Note 8T-a) te relativno viša klasa nego ostali (bar u svoje vrijeme) (-) stariji model, najslabija baterija

Nekako najviše naginjem ovoj G6-ici iako je starija, da ostanem vjeran Motoroli, a i cijena od 1000 kuna izgleda OK.
Hajde razuvjerite me :-)
mcpala je offline   Reply With Quote