Tema: H1 Telekom
View Single Post
Staro 05.11.2011., 02:27   #108
Super_Fly
Registered User
 
Super_Fly's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
dojmovi

evo da se i ja priključim malo na temu. Dojmovi: modem i veza je super (8 mbit action paket) pegla rapide i torente oko 920-960 kb/s gotovo uvijek bez beda... attenuacija na modemu (adsl postavke) pokazuje 15.9 db valjda je centrala blizu pa i zato...

telefon u mjesec i pol je par puta bio nedostupan, tipa zovem nekog al signal javlja da je zauzeto a nije, ili neko zove mene javlja mu da se taj br. ne koristi...i onda iz drugog pokušaja proradi.. jebiga nije često al iritira.. blagodati voip-a i protokola...

TEHNIČKA PODRŠKA KATASTROFA!!!!! dakle ne samo da 1 linija obrane nema pojma nego i ona druga(čitaj tehnička podrška) na par primjera:
idem si postaviti h-1 mail i sirotica čita s uputa, ja raspalim po securitijima a ona se gubi u portovima i kao kokoš ponavlja "25 gospodine" aaaanddd on repeat...tragično da nije smiješno....

primjer 2: na glavnim web stranicama postoji link moj h-1 majka svih enigmi. mislim si ajde idem se ulogirati i vidjeti potrošnju telefona, int ionako flat. zovem 1. linija me šalje na 2. liniju obrane da bi me opet vratili na 1. jer je to njihov posao (oni kao riješavaju puno bitnije stvari(spajaju se na ruter i rebootaju ga (to im je najomiljenije....))) puno pitanja bez odgovora... tipa stranica ne radi, nije u funkciji (zašto su onda pustili link??? stavi se da je stranica u izradi), zatim logično pitanje se samo nameče A KADA ĆE BITI U FUNKCIJI? odgovor naravno očekivan: zaista neznam gospodine!!?? what the f....??? a još mi je bolja godina na dnu stranice 20011... misli da si firma sa preko 130000 korisnika ipak ne može priuštiti takve debilane na razini stranice za prodaju stočne hrane...

Zadnje izmijenjeno od: Super_Fly. 05.11.2011. u 02:55.
Super_Fly je offline