View Single Post
Staro 26.09.2017., 13:34   #9
Pawzilla
Premium
Moj komp
 
Pawzilla's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 312
Oprosti na nepotpunom odgovoru. Napone sam gledao iz AIDA software-a i bios-a. Budem danas premjerio s multimetrom. Što se tiče mojeg testa nakon kojega su se pojavile gornje pretpostavke, radi se o sljedećem. Imam Fortron PNF 400 napajanje s kojega sam uzeo dvije žute i dvije crne (12V CPU power) i spojio ih adapterom da dobijem konkakt kao na external power brick-u, te ga spojio u LC-power kućište. Napajanje je u potpunosti ispravno te je pogonilo drugo računalo prije testa. Na naljepnici kaže da na tom 12V railu daje 18A max, što mi s 200W+ daje dovoljno prostora za ispravan rad, tada primjećujem navedeni nizak napon i proradi mi kliker da sve ima nekog smisla.. I sada se komp restarta i u idle-u i loadu.. Gore dam prvobitno napisao da se restarta kada pristupa disku, vjerojatno taj pristup još stvori opterećenje i dodatno smanji napon te sigurnosni mehanizmi na ploči prorade i ista se restarta. Budem popodne još testirao pa odmah javim! Hvala na svim dosadašnjim komentarima, pomažu mi svakako
Pawzilla je offline   Reply With Quote