View Single Post
Staro 27.09.2007., 20:10   #8
dubravkol
Premium
Moj komp
 
dubravkol's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 582
Super su pogotovo cijene, al sam ja imao i prilično neugodnih iskustava.

Kod njih sam uzeo matičnu, procesor, kučište, fortron napajanje, od doma donio grafu i u vemilu uzeo novu memoriju. I oni su rekli da će mi oni to sve posložiti for free. Sve je bilo po dogovoru i brzo, ali čim sam došao doma komp radi jedno pola sata i sruši se u windowsima, pa drugi put u wordu. Pa sam s frendom gledao pa smo skužili da bios na ploči uopće ne podržava moj E 6420 proc. Ni to nije pomoglo pa sam im odnio komp na reklamaciju i nek utvrde šta nije u redu. Rekli su da nevalja matična i memorija, i da moram čekati prvo tjedan pa onda još tjedan dok oni dobe potvrdu da mi zamjene ploču iz gigabytea ili ko zna koga. Zvali su me da si mogu doć po komp i da su se oni jako namučili sa slaganjem mog kučišta i bla bla bla i naplatili mi 300 i nešto sitno kuna. Ovi u vemilu su mi zamjenili memoriju u roku od 10 minuta nakon što sam je donio na reklamaciju. Kupio bi opet u ADM-u ali malo su mi pokvarili lijepi dojam, jer sve što sam uštedio na komponentama koje sam kupio kod njih a ne negdje drugdje sam im dao za tu reklamaciju.
dubravkol je offline   Reply With Quote