View Single Post
Staro 17.10.2021., 21:12   #6099
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Alien_200581 Pregled postova
Evo isti ovakav https://www.ebay.com/itm/292869592540, gore pise BTC... Slikao bi ti ali ne nosim BTC optike doma, to je rezervirano za malo rafiniraniju robu Ako hoces dobiješ ga, trenutno je na hrpi za reciklažu jer zajebava ladica a fakat mi se neda opravljat IDE optike tog kalibra, znam da ih voliš ali meni su koma
Ako se radi o "sačuvaj ili bacam" situaciji, uzimam ... iako to nije onaj "pravi" BTC kojeg volim i cijenim

Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
Nebitno sad BTC ili ACME ili neki drugi,
manje - više svima će onaj remen prije ili kasnije puknit / proklizavat nakon izvjesnog br. godina. Remen je konstrukciono namjerno stavljen kao zaštitni element, da nije bilo bi lomova ...
Druga je sad stvar šta ni to više ne možeš nabaviti lokalno .... zadnji put kad sam krpao nečiji DVD plejer pred koju godinu, sam doslovno stavio malu lastik gumicu (svaka asocijacija je namjerna ) vjerojatno još uvijek radi.
Ima tih gumica za kupiti u bilo kojem servisu ili prodavaonici RTV/Video/Audio dijelova. Tevetron, Elmatis i ostali, a zamjena traje svega par minuta, i može se napraviti bez rastavljanja uređaja
  Reply With Quote