View Single Post
Staro 20.09.2021., 09:01   #16503
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Dragster Pregled postova
Nije stvar u tome da se ne daju, i moj je 6 godina star, dva puta je otisla maticna ako se ne varam, s time da sam drugi puta dobio maticnu od nekog slabijeg modela koji nema integrirani Netflix, ali mi se vise nije dalo natezat.

Problem je u konstantnim softverskim iritacijama, tipa upalis ga ujutro, zvuk odjednom na polovici, i ono najbolje, ne reagira na daljinac dobrih 15 sekundi nakon paljenja.

Onda random blokade prilikom saltanja antenskih kanala, jednostavno ne reagira na daljinac, iako signalna lampica na TV-u blinka, pomaze cupanje stekera iz zida.

Imam ga i dalje samo zato sto se "ne da" i zato sto nije spojen na antenu nego na Chromecast iskljucivo i tu sve radi OK, ali da je za preporuku, ako je to moje iskustvo relevantno, nikako
Vidiš, kod mene ništa od toga. Rade uredno svaki dan. Ovom starijem bio otišao daljinski, dobio novi. A i to brijem da je do masnih prstiju. Ovaj mlađi, baš nikakvih problema.
Da se razumijemo, što se slike tiče i raznoraznih fičra, postoje, i imam ih, daleko bolji televizori. No što se pouzdanosti tiče, fakat nemam zamjerke. Čak ono, želim da crknu al nedaju se.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote