View Single Post
Staro 05.06.2021., 20:46   #16213
darkijas
Premium
Moj komp
 
darkijas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,791
titre i plasme, čak i više nego crt 100hz. većina crt-a istina ima nekih problema sa geometrijom ili konvegencijom/fokusom pogotovo nakon 15 plus godina korištenja. Slažem se da im je vrijeme prošlo općenito, ali ipak kod mene ima još prostora,ako ništa za dvd filmove i ps2 retro gaming.
Crt- monitori su i dan danas neneadmašeni u gamingu ali i ukupnoj kvaliteti slike.
Paradoksalno, ovaj oled mi najbolje djeluje kao pc monitor, budući ne ganjam ove netflikse i slično tj sa 4k sadržajem sam siromašan. ps5 još neko vrijeme imati neću očito.
Ne zaminaju me nikakvi fičuri na tv-u u vidu smart tv funkcija vec samo kvaliteta slike i zvuka

49we665 ti ima oštriju sliku više zbog nativne rezolucije tv programa nego zbog manje dijagonale ekrana. Manji ekran u osnovi ne daje bolju sliku ali percepcija može biti bolja
Imao sam sličan tv sony 43we755 isto full hd i slika je bila odlična jer se potrefio dobar uniformiran ips panel sa dobrim kontrastom. Zamjerka tom tv-u je bio motion tj slika se dosta mutila kod brzih scena-dakle troma matrica

Zadnje izmijenjeno od: darkijas. 05.06.2021. u 21:08.
darkijas je offline   Reply With Quote