View Single Post
Staro 04.02.2016., 22:02   #1484
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Danas sam igrao sam Zuihom malo, nevjerovatno koliko je zajebanije pogodit sa japanskim torpedima, a i lakše ih je izbjeć jer im je spread popriličan prvih nekoliko sekunda.

Sa američkim CVovima bi bez problema dropao tik do broda i pogodio sa 4-5 torpeda. Sa japancima moram sa obe grupe dropat da bi bih imao isti broj pogodaka.
Jup, s japancima je komplicirano i treba puno multi taskinga odradit. Ryujo ima 5, a Hiryu 6 eskadrila u zraku. Ako se ne varam Taiho ih može imat i 7!

Ako je meta imalo sposobna, vrlo ćeš ju teško pogoditi i sa amerima. Treba navikavanja. Ovisno o snazi AA, manevarbilnosti i situaciji ja idem ili jedna sa svake strane ili obje zajedno grupirane za maksimalni efekt. To pogotovo kad brod ima jak AA.

Nemoj računat na više od 6 pogotaka. To možeš na Fusu, Nagatu i Amagiju napravit - ako si ih uhvatio nespremne, spore ili braindead. Idealno je 4-5, najćešće 4 pogotka. Jedini slučaj kad sam napravio 7 je kad sam pogodio metu iza ciljane.

S japancima imaš opciju koristit obje eskadrile za napad u križ. I najbolje kad se meta nasulaka možeš sa konvergirajućom putanjom torpeda lansirat sa sigurne udaljenosti. Fenomenalno za rješavanje AFK ekipe, strpat im svih 8.

Kako imaš puno eskadrila moraš bit domišljat. Recimo sa Ryujom sam ja znao jednu poslat na CA da mu potrošim Defensive Fire. Nakon toga nalet s torpedima i ako preživi nalet sa zadnjom grupom dive bombardera za vatricu.

Ono što sam danas isprobavao je prvo grupni nalet sa DB da mu malo smekšam AA, kad se popravi nastavak sa TB... Nije loše za recimo Colorada.


Uglavnom, može se. Vidio si i sam da lako potapam DD-e. A grupu od 8 torpeda je teško za izbjeć.


Nisam igrao s amerima, ali mislim da ameri imaju veću šansu za flooding. Koliko vidim to isto dosta ovisi o tome gjde torpedo pogodi.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote