View Single Post
Staro 04.12.2018., 11:05   #241
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Naručio 23.11. Sennheiser HD 599.
Danas je 4.12., a od njih ne da nisam dobio slusalice vec nisam dobio niti jedan odgovor na mail (makar uredno su dali ticket ID ).

Kontak trece vrste na kraju ostvaren preko Facebooka gdje mi kazu kako ce slusalice biti otpremljene do krajnjeg roka.
Kako je taj rok danas, saljem im upit hoce li biti danas poslano posto kasnije nema tko pokupiti te slusalice od dostavne sluzbe.
Jake snage supporta odgovaraju kako ce ipak biit kasnjenja (makar su prije odgovarali kako nece do toga doci i na webu im stoji da je sve spremno za slanje, a datum otpreme se svakim danom pomice za jedan vise...ili dva ako je u pitanju vikend ).
Ok, srecom uzeo sam placanje pouzecem pa jednostavno ne preuzimam paket jer ne mogu normlano ni otkazati slanje posto ocito ne provjeravaju ili ignoriraju mailove (zanimljivo kako se odmah odgovori ako nesto hoces kupiti ).
I tako, moje iskustvo je "nikada vise" jer nije vrijedno cekanja.
One isprike "radimo u tri smjene" i sl. mene kao krajnjeg korisnika ne zanimaju jer kasnjenje po par tjedana (vidim da ljudi cekaju po cetiri tjedna) nemaju opravdanja.
Svasta sam dozivio u zadnjih dvadeset i vise godina kupovanja, ali ovako nesto lose nisam nikada.

Tako da ako niste iz Zg ili okolice te ako ne mozete sami pokupiti paket, a zelite ga u nekom razumnom roku, izbjegavajte navedeni Mall u sirokom luku.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote