View Single Post
Staro 12.05.2008., 07:39   #15
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
analogno brijanje. mach 3..ali turbo hehe. isšplati se svaka kuna data za PREskupi set od 4 glave. najjeftinije ispadne uzeti 8 komada no tesko ih je naci. lukavi trgovci

od elektrike isprobah svasta. citaj braune. tak sam ih dobivao ko poklone. zadnji sam koristio neki hmmm cruiser techno bla bla. ugl hi-tech neki. no kako god, nisu ni do koljena analognom. em ostaje brada nedorecena, em onako, isusuju kozu(zavisi od tipa) a to kaj vidis po telki..lik s licem gladim od djecje guze, zaboravi.

prije mjesec dana sam u nami na kvatricu uzeo remington set, 7in1, no nije za brijanje vec za musko odrzavanje ostalih dlaka. nos, uho i razni trimeri za uredivanje bradice. 220kn,li-ion baterija. uglavnom, super stvar za onoga tko si voli sredivati bradicu, a da ne kemija s skarama i ziletima. to bi preporucio.

a elektriku...e to neznam jel bi preporucio. stoput me spasila na poslovnim putevima, ili u pospanim jutrima. to stoji. em zato kaj ne trebas trunke vode. obrijes se, malo natapiras lice s bilo cim kaj imas pri ruci(rakija ili konjak nisu pozeljni ) i to je to. tu je elektrika bez premca. no osjecaj nedorecenog brijanja (elektrika vec drugi dan osjecaj grebanja, dok recimo s machom tog nema par dana. recimo tek treci dan pocinje cekinjanje po licu).

na kraju onda, misljenja sam da je elektrika super prirucno sredstvo za brijanje. nades sebi odgovarajuci zilet, i to koristis, a vibrator imas poput svih zena onak, pri ruci...kad zatreba
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote