View Single Post
Staro 28.07.2018., 20:40   #24
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
stoji sve i sam podrzavam amd ali instructions per cycle je i dalje slab naspram konkurenta, opet imaju osjetno sporije jezgre, problemi sa 90% ram memorija godinu dana da ne mogu raditi na deklariranim brzinama je nesto strasno - mislite da nisu bili toga svjesni? a stavili proizvod na trziste, ne znam sto reci. jos najjaci apsurd sto sam po biosima viđao "memory try it!" - ako ti ne radi kako treba evo probaj neke random postavke mozda bude


i ovo za intelove mrvice posljednjih godina, ne zvucati tako cinicno, nista zlobno od korporacije vec prirodno ponasanje u stanju monopola, cemu ulagati trositi resurse i smanjivati prihode ako se ne mora. prosta analogija, zamisli da ti zena usisava kucu 1x tjedno i cista je, stovise najcistija u komsiluku, nema razloga da usisava 2x tjedno nervira se dodatno, trosi vrijeme rasipa energiju i dize racun za struju bzvz. odjednom dode nova komsinica koja usisava 2x, tvoja pronicljiva zena sada takoder pocne usisavati 2x jer hoce biti prva i najcistija kad joj dodu na noktice i kavu. nije da prije nije mogla 2x tjedno, nije da je zlocesta, vec tek sada ju je konkurencija natjerala
  Reply With Quote