Tema: Terrakom
View Single Post
Staro 07.01.2015., 17:28   #7
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Bio sam potencijalni klijent njihovih usluga ali više nisam.
Preporučio bi svakome da ih izbjegava;

26.12. šaljem upit o njihovim uslugama (hostingu konkretno), radnom vremenu i općenitim informacijama;
31.12. ujutro (za 5 dana) dobivam odgovor da su zaprimili upit
2.1. (7 dana) dobivam odgovor koji nije ono što sam pitao ali mi se ne da pitat ponovno.

Ovolika brzina oko osnovnog pitanja je iznimno loša. Ne bore se za nove klijente, fejs im je pun prigovora oko brzine i obećanjima kako će uvesti nove tv kanale koje ne uvode. I dalje nemaju jasno definiran i objavljen cjenik uspostave poziva i ostalih detalja.
Ako im ovoliko treba za običan upit zamislite u kojem roku će vam nešto popraviti ili odgovoriti na tehnički prigovor.

Terrakom je rebrandani Voljatel. Nude usluge po cijeloj HR uz T-Comovu infrastrukturu.
Meni je dostupan samo Klasik paket;


Vlasnik ove tvrtke je ujedno vlasnik i IT1 koja se bavi prodajom 060 brojeva poput onih koji koriste tarot emisije ili akcije prikupljanja novca.

Iskon za cijenu njihovog paketa od 179kn mi nude 20Mbps VDSL i 1500min prema fix mrežama.

Preko Facebooka isto jako sporo i tromo odgovaraju te im je (očito) najveći nedostatak podrška. A osobe koje pišu odgovore se izražavaju jako pismeno; "u ovom slućaju".
EDIT; jedan komentar koji ne bi trebao biti smiješan;
__________________
.

Zadnje izmijenjeno od: Ag008. 07.01.2015. u 17:47.
Ag008 je offline   Reply With Quote