View Single Post
Staro 06.12.2008., 16:07   #7
D-I-A-B-L-O
Bannija :D
Moj komp
 
D-I-A-B-L-O's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,098
Hehe, podržat ću u ovome kolegu naram-sina, po meni najbolji izbor bi ti bio clio ali nadodaj još malo love za mrvicu jači motor, 1.2 je preslabo za njega, bez obzira na to šta piše koliko ima konja.

Ja sam prošle godine u prosincu kupovao auto, isto sam išao na novi i moj izbor je bio pao na opel astru klasik, znači serija prije ove koju ti sad gledaš, i jedino u čemu sam pogriješio je što nisam uzeo sa 1.6 motorom od 103ks nego sam išao na to da prođem što jeftinije pa sam uzeo 1.4 90ks, i tu je bila jedina greška, sa upaljenom klimom auto je trom u prestizanju poput starog mercedesa 200d

Renault ima odlične i benzinske i dizelske motore, i oboje su skromni potrošači, a benzici su im solidno startni, ali naravno, 1.2 je preslabo.

Drugi izbor ford focus, ako hoćeš auto koji drži cestu kao da ima ljepilo na kotačima, ne gledaj dalje, ali isto tako, to je auto za klasu veći od astre, clia i svih ostalih koje si naveo, a shodno tome i teži, pa računaj da bi ti bilo pametno uzeti isto tako barem 1.6 motor.

Ibiza je u biti vw samo rebrandirani, to svi znaju, i po meni je preskup za ono što nudi u pogledu prostranosti i udobnosti.

Škoda=Ibiza, samo još malo nekvalitetnije izvedena iznutra, shodno tome i jeftinija ali i dalje preskupa.

Kia, e sad, u tom autu nisam imao prilke sjediti ili voziti ga tako da neznam, kroz vrijeme su se pokazali dosta pouzdanima, koliko znam niti dijelovi nisu preskupi, tako da stvarno, nemam argumenata ni za niti protiv.

Uglavnom moja preporuka, ili focus sa jačim motorom, ili clio isto tako sa malo jačim motorom.
Pozz...
__________________
D-I-A-B-L-O je offline