View Single Post
Staro 08.05.2017., 18:01   #124
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor b1tterman Pregled postova
to je lijepo

ja nešto očijukam s ovim, ali teško mi je opravdat kupnju s jaggerom u pogonu...

http://www.bluebeards-revenge.co.uk/...le-edge-razor/
Identican kao DE89 a de89 trenutno imas?



Citiraj:
Autor Vendetta Pregled postova
Proba bi se jednom u životu konačno obrijat ko pravo muško... danas me mach-uber-mega-turbo-max-fusion-666 malo iznervira sa čupanjem na malo dužoj bradi.

Mislite li da je ovo original ili ne: http://www.ebay.com/itm/New-Futur-Me...gAAOSwpkFY5~Qk

Čini mi se kao odlična ponuda ako je sve oriđiđi.
Po cijeni se cini da je original , meni je prije par sati postar donio kopiju tog futura.

Htio bih tebi ali i svim drugima na nesto skrenuti paznju.

Taj futur kao i vecina ostalih proizvodaca tipa edwin jagger , muhle itd. proizvode brijace od "Zamaka". (osim naravno ako nisu modeli od nehrdajuceg celika koji su skupi jako)

Naime on je sklon raspadanju nakon nekog vremena cim mu se malo skine coating , tako da je cesta pojava da ljudima navoj se doslovno otopi , na glavi brijaca nastaju rupe.
Glava (kaze covjek nikad mu nije pao )
Navoj
(vidio sam i sliku gdje navoja vise nema al nemrem nac)

Tako da za takvu vrstu brijaca ja ne bi izdvojio puno love ako racunate da ce vam nesto trajati godinama.

Iz tog razloga sam se ja odlucio za FATIP koji je kompletan i glava i drska napravljena od mjedi koja ne propada (od nje su se i stari brijaci cesto radili).
Uz to jako je i povoljan cijenom.
Slovenci imaju dobru ponudu ovdje.

Takoder sam nasao podatak da se i PARKER od mjedi radi ali piše samo rucka mjedena pa nisam 100% siguran za glavu.

Jos jedan tip : ako se zelis obrijat kao pravo musko i spreman si platit kupi kvalitetnu britvu , od toga nema bolje , ja cu se jos jedno vrijeme zadrzati na Safety razoru pa onda krecem u potragu

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 08.05.2017. u 18:09.
Getriba94 je offline   Reply With Quote