View Single Post
Staro 23.04.2007., 19:57   #171
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor banky Pregled postova
Ja isto imam neka sranja s T-Comom i dobio sam vec 2 odbijenice, no mislim da se sad stvar rijesila i Amis je u cetvrtak ponovno poslao zahtjev.
Zanima me nakon koliko vremena su tebi dosli ugraditi amis od zadnje odbijenice tj. jel ih mogu ocekivati ovaj mjesec?
evo ukratko kja je meni bilo
ja sam se preselio, a bivsi vlasnik stana je prebacio svoj broj na novu lokaciju. zatrazio sam od amisa novi broj i duo uslugu jer je na starom broju bila dostupna na provjeri dostupnosti. oni su odmah poslali moj zahtjev u t-com gdje je cucao mjesec dana!?! da bi mi ga onda odbili uz obrazlozenje nepostojeca veza krajnjeg korisnika i postojece veze??? prevedeno u normalni jezik - nakon sto je prijasnji vlasnik prenio broj oni su odmah maknuli paricu kako bi mi mogli naplatiti ponovno ukljucenje...

onda sam morao od ht-a zatrazit prikljucak jer su mi u amisu rekli ako to budem radio preko njih da ce me odbiti opet) i platit cu 600kn kad mi dodje prvi racun od HT-a. to dsam cekao tjedan i pol. drugi dan nakon kaj mi je tip iz ht-a stavio telefon zatrazio sam amis duo i cekao opet tjedan i pol, ovaj put je ht dozvolio prijenos broja i nakon sto su od ht-a dobili obavijest da se prebacivanje moze napraviti cekao sam tri radna dan.
uglavnom, sve sto sti treba za spajanje doci ce ti sa city expressom i sam si sve podesis bez frke.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote