View Single Post
Staro 14.02.2019., 20:07   #118
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Vidim da je bila samo jedna reklamacija i to iz 2014 i to su rijesili slanjem drugi dan. A jel jos netko imao neku reklamaciju?

Evo ja jos cekam svoje napajanje da vidim kad ce biti rjeseno. Proslo vec vise od 2 tjedna, pa odprilike koliko se ceka ako je netko to radio?

Imao buraz napajanje u Futura-IT reklamaciju i to rjesili u manje od tjedan dana.

inace sve super shop, ja sam kupio dva PCa jer su bili najpovoljniji, pa bi bilo dobro da tamo prvo pogledate cjene. htio sam isto sad ubost neke graficke ali nikako da ih uhvatim kod njih. Jedino se malo bojim sto ova reklamacija tako dugo traje.
evo da ti javim i usput pohvalim centro.hr
Ja sam imao na reklamaciju ,nebi vjerovali ryzen 5 1600.
jednostavno ni na jendoj ploci se nije dizao
uglavnom poslao na reklamaciju u centro.hr(nemaju vise svoj serivs),doduse cekao sam 3 tjedna,pa ih nazvao,rekli da ce požuriti koliko mogu.
prošlo još 7 dana,pa ih zvao ponovo,isti dan zvali da će na svoju ruku riješit reklamaciju.Uzeo na kraju 1600x i cm212 rgb za cijenu prvoga.
Inače ovo mi je 2.reklamacija. kad sam kupao am4 platformu prva asrock ploča mi je bila rma..donio rano ujutro na servi i isti dan mi dali drugu.
  Reply With Quote