View Single Post
Staro 25.03.2020., 17:25   #8679
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Vise i ptice na grani znaju, al ocito treba ponoviti za neke... Omasio si ceo fudbal sto bi se reklo. Ne radi se uopce o 10% razlike u nekom čmarku, vec o cinjenici da ljudi placaju isti novac za uredjaj koji je inferiorniji u 3 od 4 najbitnije stavke za jedan mob a to su (nasumicno): performanse, trajanje baterije, kamera. U ovom kontekstu uopce nije bitna neka ergonomija ili os, isticu se razlike u cipsetima i to Anandtech jako kvalitetno odradi (kao i svaki put). Ja vec godinama koristim Samsungove flagship modele i mogu ti reci da generalno nisam ima nekih vecih problema ali isto mi je malo krivo sto onaj Amer ili Kinez u "istom" mobitelu dobije 20% bolju bateriju, 20% bolje performanse i 5-10% bolju kameru, iako navodno imamo isti model mobitela... Ne zvuci puno, znam, al kad je u pitanju 1000+ € onda se drugacije razmislja i to s pravom IMO. Nije me briga, nek Samsung i dalje koristi Exynos, Šmexynos ili sto vec, dok god je isti u egalu sa Snapdragonom ili bolji. Mislim da ce se velika vecina ljudi slozit samnom.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote