View Single Post
Staro 18.12.2013., 20:03   #46
Njusskallo
Premium
Moj komp
 
Njusskallo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 955
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
ozbiljno sam zagrijan za neki W8 tablet pa pratim malo trziste, Dell je definitivno jedan od kandidata...

al Toshiba Encore me vise privlaci... prakticki identicna Dellu... ima malo bolju kameru, bolje mikrofone, HDMI.. malo je teza i deblja, nema stylus... no mozda najbitnije.. dobavljiva je u EU (amazon) cca €300

Dell nema zasad na amazon.co.uk/.de... ima ga na eBayu dosta povljno ($269.99), ali dok uracunas shipping ($58.85) + PDV dodjes na isto... s tim da, vjerovatno, nemas jamstvo.. dok je za Toshibu vjerovatno ostvarivo u HR...

ASUS T100 ne bi uzimo, previse horor prica o kvaliteti izrade.. iako za slicne novce nudi "vise"
Toshiba Encore nema HDMI .. sramota

Dell Venue 8" .. divota kome nije malo 8" .. atom z3740 je zvjerčica u malom i svašta vrti, meni nije igrao jer je 8" što je fakat malo

Asus T100 .. kupio prvog dana kad je došao u HR .. nisam fancy šmensi tip i nije me puno briga o kvaliteti izrade i da prostite jbn otiscima koji ostaju na njemu.. Uzeo sam ga kao terenski laptop i pokazao mi se pun pogodak. Kad na tako malom čudu mogu raditi u Resolume Areni.. sve ostalo mi je suvišno

Z3740/3770 je prepre dobar naspram Z2760 .. i mislim da nebi trebali razmatrat tablete sa starim atomom :/ .. hp envy x2 itd..
Njusskallo je offline   Reply With Quote